Pamatai

MES UŽTIKRINAME:
•VIwswSŲ DARBŲ ETAPŲ KOKYBĖS KONTROLĘ
•GERIAUSIĄ POLINIŲ PAMATŲ STATYBOS KAINĄ RINKOJE
•SUTEIKIAM GARANTIJĄ MŪSŲ ATLIKTIEMS DARBAMS

Pamatai123_technologija

Pamatai yra viena iš svarbiausių statinio dalių. Ant jų remiasi visas jūsų pastatas, todėl būtina juos parinkti ir pastatyti teisingai. Šiuo metu Lietuvoje statytojai vis dažniau renkasi statyti namus ant polinių gręžtinių pamatų. Beveik 90 proc. individualių namų yra statoma ant polinių pamatų. Taip yra dėl to, kad šie pamatai tinka Lietuvos gruntui, be to yra įrengiami greitai ir jų įrengimo kaina yra ženkliai mažesnė lyginant su kitais pamatų tipais.
Mūsų įmonėje įdiegta vidinė visų darbų etapų kokybės kontrolė. Gręžimo darbus atlieka patyrę gręžėjai, pamatų ašių nužymėjimą vykdo atestuotas geodezininkas, į objektą pristatomas tik sertifikuotas betonas iš gamyklos, betonavimo darbus vykdo patyrę betonuotojai. Visa tai leidžia mums užtikrinti geriausią pamatų kokybės ir kainos santykį. Darbų vykdymui naudojame nuosavą gręžimo įrangą ir betonvežį su betono siurbliu.

Geologiniai grunto tyrimai.
Tik atlikus inžinerinius geologinius grunto tyrimus galima spręsti apie sklypo tinkamumą namo statybai, galimus pamatų tipus ir statomo pastato konstrukciją. Mūsų įmonės specialistai turi 20 metų darbo patirtį tiriant gruntų savybes.

Racionalus pamato tipo ir konstrukcijos parinkimas.
Turėdamas geologines gruntų savybes, architektas/konstruktorius pasiūlys Jums optimalų pamatų įrengimo sprendimą.
Pateiksime jums sąrašą mūsų partnerių architektų/konstruktorių dirbančių Jūsų mieste.
Iš šio sąrašo galėsite išsirinki Jums tinkantį projektuotoją.

Kokybiški gręžtinių polinių pamatų įrengimo darbai.
Mūsų specialistai:
– atvyks į jūsų sklypą ir nužymės pamatų ašis, parengs ir perduos Jums pamatų nužymėjimo aktą (kuris reikalingas priduodant pastatą eksploatavimui).
– numatytose vietose išgręš skyles, užpildys jas betonu ir metaline armatūra (šiuo metu maksimalus mūsų gręžiamo polio gylis yra 6 m).
– betonas į gręžinį tiekiamas per tuščiavidurį grąžtą po truputį keliant grąžtą į viršų, Ši technologija užtikrina tolygų gręžinio užpildymą betonu ir leidžia išvengti gręžinio sienų užvirtimo betonavimo metu. Tai yra nepamainomas gręžinio betonavimo metodas smėlinguose, durpinguose , vandeninguose gruntuose.

Turite klausimų? Kviečiame Jus aplankyti mūsų svetainės skyrių D.U.K. (dažnai užduodami klausimai), ten rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus bei galėsite pateikti savo paklausimą mums. Taip pat į visus Jūsų klausimus mielai atsakysime telefonu.